O nás

Naše PR agentura navazuje na více než 20ti leté působení zpravodajského portálu Enviweb.cz, který poskytuje informační servis v oblasti životního prostředí.

Zpravodajskou práci postupně doplnil interaktivní projekt ZmapujTo, který pomáhá mapovat, nahlašovat nelegální skládky odpadů. Aktuálně tento náš záměr pomáhá místním samosprávám a je integrován v komunikační síti MUNIPOLIS pro města a obce.

Mezi nejvýznamnější počiny patří bezesporu úklidová akce Ukliďme Česko. Na svém kontě má přes 10 ročníků, zapojilo se přes 1 milion dobrovolníků z řad občanů i firem a každoročně je nahlášeno několik tisíc úklidů po celé ČR. Mimořádný zájem o oblast odpadového, a především oběhového hospodářství vyústil ve zpracování interaktivní aplikace Kam s ním?, která obsahuje přes 110 tisíc odběrných míst, kde se zbavit odpadů a jiných věcí v souladu s legislativou. Kromě standardních druhů odpadů jsou k vyhledání též SWAPy, Knihobudky, RE-USE centra nebo potravinové banky.

Nejnovějším počinem je popularizační projekt s názvem EKOkalendář, mapující přes 240 ekologických svátků a 365 praktických ekotipů. Zábavnou formou seznamujeme nejširší veřejnost a školní mládež s mezinárodními dny/svátky na ochranu životního prostředí a ohrožených druhů zvířat.

Tým agentury tvoří manažeři, kreativci, specialisté s bohatou mediální zkušeností v oblastech ochrany životního prostředí. Témata spojená s průmyslovou a komunální ekologií naopak pokrývají odborně způsobilé osoby.

image
image
image
image
image
image
image
image